Garage: Skillnad mellan sidversioner
Trite (diskussion | bidrag) (kund länk) |
Trite (diskussion | bidrag) (finare meny) |
||
| Rad 1: | Rad 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|+ | |+ | ||
!Faktura | !Vad | ||
!Länk | |||
|- | |||
|Faktura | |||
|[[Faktura]] | |||
|- | |- | ||
|Kvitto | |Kvitto | ||
|[[Kvitto]] | |[[Kvitto]] | ||
|- | |- | ||
|Ny kund | |Ny kund | ||
|[[Kund]] | |[[Kund]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|} | |} | ||