Garage: Skillnad mellan sidversioner

Från wiki.foderus.se
(finare meny)
(mera fin meny)
Rad 3: Rad 3:
!Vad
!Vad
!Länk
!Länk
|-
|Ny kund
|[[Kund]]
|-
|-
|Faktura
|Faktura
Rad 10: Rad 13:
|[[Kvitto]]
|[[Kvitto]]
|-
|-
|Ny kund
|
|[[Kund]]
|
|-
|-
|
|
|
|
|}
|}

Versionen från 22 oktober 2025 kl. 19.51

Vad Länk
Ny kund Kund
Faktura Faktura
Kvitto Kvitto