Garage: Skillnad mellan sidversioner

Från wiki.foderus.se
(kund länk)
(finare meny)
Rad 1: Rad 1:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|+
|+
!Faktura
!Vad
![[Faktura]]
!Länk
!
|-
!
|Faktura
|[[Faktura]]
|-
|-
|Kvitto
|Kvitto
|[[Kvitto]]
|[[Kvitto]]
|
|
|-
|-
|Ny kund
|Ny kund
|[[Kund]]
|[[Kund]]
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
|
|}
|}

Versionen från 22 oktober 2025 kl. 19.51

Vad Länk
Faktura Faktura
Kvitto Kvitto
Ny kund Kund