Huvudsida: Skillnad mellan sidversioner

Från wiki.foderus.se
(sed s/Länk/Vad/g)
(bara en vfsdack.se)
 
(14 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte)
Rad 13: Rad 13:
|Mail
|Mail
|[https://mail.foderus.se mail.foderus.se]
|[https://mail.foderus.se mail.foderus.se]
|-
|Kalender
|[https://calendar.foderus.se calendar.foderus.se]
|-
|Kontakter
|[https://contacts.foderus.se contacts.foderus.se]
|-
|-
|Wiki
|Wiki
|[https://wiki.foderus.se wiki.foderus.se]
|[https://wiki.foderus.se wiki.foderus.se]
|-
|-
|Filer
|Däck
|[https://file.foderus.se file.foderus.se]
|[https://vfsdack.se/ vfsdack.se/]
|-
|Bokföring
|[https://bokforing.dack.foderus.se/ bokforing.dack.foderus.se/]
|-
|-
|Nedladdningar
|Bokföring Test
|[https://download.foderus.se download.foderus.se]
|[https://bokforing-test.dack.foderus.se/ bokforing-test.dack.foderus.se/]
|-
|-
|Garage
|Authentisering
|[https://garage.foderus.se garage.foderus.se]
|[https://auth.foderus.se auth.foderus.se]
|}
|}
{|
{|
Rad 77: Rad 74:
|Rally
|Rally
|}
|}
=== Anteckningar ===
'''Bredband - Fiber (billigaste, 60:- skillnad mellan 100/100):'''<blockquote>Hastighet
1000/1000Mbit/s
Engångskostnad
249kr
Månadspris
529kr/mån</blockquote>
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|+Wiki
|+Wiki
Rad 99: Rad 81:
|Linux
|Linux
|[[Linux]]
|[[Linux]]
|-
|Garage
|[[Garage]]
|}
|}
== Anteckningar ==
<blockquote>
</blockquote>Att göra:
* Uppdatera information på Eniro (https://www.eniro.se/kartor/s%C3%B6k/b%C3%A4ckv%C3%A4gen+89+%C3%B6rebro?t=addressLookupCompanies&z=18.37&c=59.306347,15.233732&id=303662094)
* Uppdatera information på Google Maps (https://www.google.com/maps/place/B%C3%A4ckv%C3%A4gen+89,+703+84+%C3%96rebro/@59.3063825,15.2340505,19.07z/data=!4m6!3m5!1s0x465c156f6c86bdb1:0x441dd43d8274c4cc!8m2!3d59.3063482!4d15.2344259!16s%2Fg%2F11svx3dj90?entry=ttu&g_ep=EgoyMDI1MTAwOC4wIKXMDSoASAFQAw%3D%3D)
* Uppdater information på Hitta.se (https://www.hitta.se/verksamhet/foderus-viktor-flguuffak)
* Uppdatera information på Ratsit (https://www.ratsit.se/901103YQHD-Foderus,_Viktor)
* Information på Allabolag.se?

Nuvarande version från 27 oktober 2025 kl. 18.02

Wiki - Foderus.se

Interna
Vad Vart
Hemsida foderus.se
Admin admin.foderus.se
Mail mail.foderus.se
Wiki wiki.foderus.se
Däck vfsdack.se/
Bokföring bokforing.dack.foderus.se/
Bokföring Test bokforing-test.dack.foderus.se/
Authentisering auth.foderus.se
Externa
Vad Vart Kategori
Github github.com/trite2k3 Kod
Toyota AE86 bildelar flos.ie Bilar
Ford escort mk2 bildelar burtonpower.comgrp4fabrications.com Bilar
Ericsson Motorsport emotorsport.se Bilar
Svenska Bilsportförbundet sbf.se Rally
Svenska Bilsportförbundet Licens- och Tävlingssystem lots.sbf.se Rally
Race Consulting raceconsulting.se Rally
Tävlingsconsult tavlingsconsult.com Rally
Infiniteracing infiniteracing.se Rally
Wiki
Vad Vart
Linux Linux
Garage Garage

Anteckningar

Att göra: