Huvudsida: Skillnad mellan sidversioner
Trite (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
Trite (diskussion | bidrag) (Gjort en länksamling) |
||
| Rad 1: | Rad 1: | ||
<strong>Foderus.se.</strong> | <strong>Foderus.se.</strong> | ||
{| class="wikitable" | |||
|+ | |||
!Vad | |||
!Länk | |||
|- | |||
|Hemsida | |||
|https://foderus.se | |||
|- | |||
|Admin | |||
|https://admin.foderus.se | |||
|- | |||
|Mail | |||
|https://mail.foderus.se | |||
|- | |||
|Kalender | |||
|https://calendar.foderus.se | |||
|- | |||
|Kontakter | |||
|https://contacts.foderus.se | |||
|- | |||
|Wiki | |||
|https://wiki.foderus.se | |||
|- | |||
|Filer | |||
|https://file.foderus.se | |||
|- | |||
|Nedladdningar | |||
|https://download.foderus.se | |||
|- | |||
|Garage | |||
|https://garage.foderus.se | |||
|- | |||
|Github | |||
|https://github.com/trite2k3 | |||
|} | |||
Versionen från 8 augusti 2025 kl. 09.55
Foderus.se.
| Vad | Länk |
|---|---|
| Hemsida | https://foderus.se |
| Admin | https://admin.foderus.se |
| https://mail.foderus.se | |
| Kalender | https://calendar.foderus.se |
| Kontakter | https://contacts.foderus.se |
| Wiki | https://wiki.foderus.se |
| Filer | https://file.foderus.se |
| Nedladdningar | https://download.foderus.se |
| Garage | https://garage.foderus.se |
| Github | https://github.com/trite2k3 |
Information om hur wiki-programvaran används finns i användarguiden.